Pravidlá správania Poradňa Všetko o moto Preteky Debata mimo misu Články Fotogalérie Trate Videá Quad / štvorkolky Sleduj témy

Pridané: 18.07.2011 08:23
Diskusia k článku Countrycross - O pohár obce Lehota pod Vtáčnikom, 23. júl 2011

Pridané: 18.07.2011 10:23
Trať upravená ako na majstrák!Komu nieje niečo jasné volať mne:0905306541.

vipper
888
Pridané: 19.07.2011 08:44
...trať pripravená slušne, chlapci sa posnažili...lesík, lavice aj extrem test...technická trať...ale zjazdná pre každého...

biker09
Pridané: 19.07.2011 14:45
Ked pozeram do toho kalendara, tak sa aj bojim, ze to bude ako majstrak - ziadny CC a Enduro pretek. A neviem preco som si myslel, ze to budu dvojice, ale ak sa stihnem vratit z nocnej tak urcite pridem. B-)

11zoro112
869
Pridané: 19.07.2011 21:23
to sa ja budem kúpať v mori škoda ináč by som išiel na iný dátum :lol:

maclos
Pridané: 20.07.2011 20:01
Chalani, nejaký bližší popis trate, aký je podklad, sú nejaké mokré pasáže ( potok, výmok...) prejazdná aj pre hooby lamy :) ako som ja.? :?:

gazdik818
353
Pridané: 20.07.2011 20:41
Trat ma cca 7km,nejake vyjazdy a zjazdy(povadsine kameniste)potok ziadny,nakolko nam prsalo tak mokre bude asi vsetko.Prejazdnost je super lebo presiel to chalan co ma dolamanu lopatku!!!Mame dve velke lavice+zopar oskokov-zubov.Extrem test ma aj klasicku obchadzku ako sa pouzivalo aj na CC v minulosti takze kto si netrufne ma na vyber.Kategoria regional je pre "hobby lamy" ako stvorena.Prve tri miesta budu ocenene poharmi a sampanskym!Vytazi dastanu+oleje a maziva DENICOL.Tesime sa na Vas.

freestile2
Pridané: 21.07.2011 10:46
môžem sa spýtať?? ja u vás v Lehote moc napršané :?: lebo u nás už prší 2dni :grin:

Pridané: 22.07.2011 23:28
Prídem kuknúť, som zvedavý aká bude trať.

biker09
Pridané: 22.07.2011 23:31
Asi pred mesiacom sme tam chceli ist trenovat a tiez predtym dva dni prsalo a ked som volal so spravcom tak povedal, ze na kopci je uz relativne sucho. Cize ziaden hardcore mudfest to nebude. ;) A aj keby bol tak aspon bude sranda :lol:

admin
Pridané: 24.07.2011 10:41
Tak som tam nakoniec bol, aj keď som nemal ísť a neľutujem. V prvom kole som asi v 3/4 odkvacol, 20 minút som sa vydýchaval v tankovačke a potom som dal ešte 3 kolá. No ale bez debaty, ísť takýto kantráč na MX moto bez štartéra a bez kondičky, to je fakt psychiatria. Trať predĺžená, celkom zaujímavá, myslím že aj účasť bola celkom slušná. No a domácim veľká vďaka za odpustené štartovné!

*Lukas-30*
10
Pridané: 24.07.2011 11:15
tomXX:Tomas mam presne take iste pocity prvy krat v zivote som bol na CC a makacka dobra :)

bager
Pridané: 24.07.2011 12:28
trať bola super !!mne sa jazdilo dobre iba dva krat som sa vysipal na tej luke kde boli seky dole kopcom!!! celi pretek som bol 1 v predposlednom kole som si ohol raidy ale naštastie som dojazdil na 2mieste dnes som umyval husaberga 3hodiny všade natlačene blato

admin
Pridané: 24.07.2011 16:27
No tak blata (kleber) som dal dole za fúrik a trvalo mi to hodinu :skull:

gazdik818
353
Pridané: 25.07.2011 07:19
Vsetkym zucastnenym sa chcem v mene celeho Bosorak cross klubu podakovat a dufam ze sa takto stretneme aj o rok!!!PS:ten nas lepak umyvat tak to je zazitok.

vlado77
Pridané: 25.07.2011 09:10
gazdik818 bol som ako divák a moji dvaja chalani sa boli povoziť v regionaloch .Veľká vďaka a klobúk dole ako to bolo zorganizovane až na par nedostatkov čo nie je kritika z mojej strany =viem že je to o zábave ale pre budúcnosť by bolo lepšie dozret na zoradenie jazdcov podľa kategórií nakoľko tam bol v to chaos a to nie len regionali ale aj licenčný a ostatný jazdci nevedeli kde sa postaviť .A ešte pri štarte v takom počasí neviem či by nebolo lepšie dať medzi kategóriami vedši odstup =nie 2 min nakoľko sa to poupchávalo v krátkom úseku po štarte po časomieru a to sa tam stretli dá sa povedať skoro všetky kategórie .Uznávam že to bolo zapríčinené počasím a na suchu by to bolo OK.
Veľmi dobre bolo zabezpečenie Vašimi chalanmi v ťažších úsekoch ohľadom pomoci !!!!
Klobúk dole a nech sa Vám darí aj pri ďalších organizovaní takýchto podujatí!!!!
:-P :D :D :D

volodaj
Pridané: 25.07.2011 09:24
Bol som kuknúť ako divák a pretek bol veľmi pekný. Trať je veľmi zaujímavá a po tom daždi aj náročná. Spravili ste chalani dobrú robotu.

vrkvrk
Pridané: 25.07.2011 10:04
volodaj: ty si tam bol? preco sme sa nestretli? kedy si dorazil? ja som pred startom profikov uz isiel domov.
inac, narocny a pekny pretek, aj gulas vyzeral dobre.

volodaj
Pridané: 25.07.2011 10:42
vrkvrk> Čau, došiel som ráno, nejak pred ôsmou, lebo som bol s kamošom, čo jazdil tak sme išli asi okolo pol siedmej od nás. A bol som až do vyhlásenia, lebo sme čakali na pohár za druhé miesto v hobby.

Škoda, nevidel som ťa tam nikde. Tomáša som stretol, ale teba nikde.

vrkvrk
Pridané: 25.07.2011 10:50
volodaj: skoda, mal som odvoz, mohli sme dat pifko. tomXXa som videl aj ja, parkoval oproti nam. 2.miesto v hobby? bager na HB650? ten parkoval vedla nas.