Galérie k článkom Nezaradené Countrycross Enduro Motokros Tréning Quad Moje moto Trial Supermoto História Pridať galériu

NAJNOVŠIE VIDEO

Prolog Norskeho endura Jevnaker 23.8.2019

SPONZORI

Fotogaléria - SSP Žilina - Hradisko 7.6.2009

Zverejnené: 08.06.2009 10:00, typ: motokros, autor: makorider, miesto: Žilina - Hradisko

Hodnotenie galérie: (12x hodnotené, spolu 105 bodov)

Pekné preteky na dobre pripravenej trati.Noc predtým bola búrka,takže sa prášilo až ku koncu.Jeden vážny úraz,kde jazdec pravdepodobne prešiel po nohe inému jazdcovi ,čo sa snažil po páde pribehnúť k motorke-je na fotke.Ak máte bližšie info,dajte do diskusie...

FB Zdieľať fotky na Facebooku

Komentáre

dinocradle, 08.06.2009 13:27
organizátori a počasie sa postarali o perfektne pripravenú trať

lemmy2, 08.06.2009 13:43
Perfektny pretek bolo naco pozerat.Neviete co sa stalo jazdcovi na konci preteku? Po prijazde do depa?

Upravil lemmy2, 08.06.2009 13:44:01

domicross, 08.06.2009 15:29
lemmy2 ..ak myslis gudbaya na kawasaki tak nic vazne len bol dehidrovany a vycerpanyy tak mu dali infuuziu ...a ten na 150crf dopadol na zadok a motorka dostala katapult ked bezal k nej tak dalsi jazdec neni som si isty ae vyzeralo to ako by ani moc nepresiel po nohe ae asi dost ked ju ma zevraj zlomenuu.... :-/

makorider, 08.06.2009 21:28
Gudbaj sa v druhej jazde prebojoval z posledného miesta až na tretie,v cieli ho ešte predbehol Valach-už nevládal...Inak išiel krásne-placky ,scruby...bude video ;)

Dinocradle: prečo si nešiel?

jurajbel, 09.06.2009 00:05

pato26, 09.06.2009 13:34
pekne fotky davam 10.... škoda že som nebol pozret vyzera to na fotkach na dobri pretek :lol:

puma, 10.06.2009 12:19
akurat som sa registroval aby som mohol konecne okomentovat foto v hradisku bolo super bol som tam od rannych treningov az po tombolu :D super preteky a tie vykony niektorych jazdcov boli skutoce nenormalne

oheeen, 23.12.2009 23:31
:proud: akože ten jazdec na kawasaky s čislom 1 čo je na fotke 14 tam bol najlepši, ludia on v prwom kole spadol šecia ho o pol kola predbehli a aj tak skočil 4...akože pred tymto jazdcom klobuk dole davam :lol: :lol:

Pridať príspevok môže len registrovaný člen!