Všetky trate Bratislavský kraj Trnavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj Česká republika Maďarsko Rakúsko Poľsko Taliansko Nemecko Švajčiarsko Francúzko Holandsko Belgicko Pridaj trať

 E: 17°25’47.31"
Pozícia GPS na stiahnutie: KML (pre Google Earth) LOC (pre rôzne navigačné prístroje)

sobota od 10 do 20 h

Pripravované tréningy Zatiaľ sa nikto nechystá trénovať! Naprav to a prihlás sa na tréning!
Posledné fotogalérie z trate MMČR v motocrosse - Přerov (Autor: matoppb, pridané: 07.06.2012 18:00)
AČR MX Přerov 2012 (Autor: patosi, pridané: 04.05.2012 09:00)
BIBA/ foto 15.4.2012 (Autor: bizu, pridané: 24.04.2012 14:00)
MM ČR MX Přerov 2011 (Autor: rbmxt, pridané: 15.11.2011 07:00)
MMČR Přerov 2011 (Autor: matoppb, pridané: 18.10.2011 12:00)
MMČR Družstvá Přerov 2010 2/2 (Autor: rbmxt, pridané: 07.11.2010 10:00)
MMČR Družstvá Přerov 2010 1/2 (Autor: rbmxt, pridané: 02.11.2010 11:00)
Majstrovstvá EUROPY veteran classic (Autor: PoWeR, pridané: 25.04.2010 21:00)

jurajbel, 18.10.2010 20:07
Výsledky z nedeľňajšieho preteku družstiev, kde sme mali jeden komplet team SMF a Tomáša Šimka v teame LR Cosmetic na stránke www.mx-online.cz/clanky/strucne-ze-zavodu-mez-mcr-druzstev-v-prerove/
prípadne
kde budú určite pokračovať aj pekné fotogalérie
Cca pred hodinou išiel záznam na ČT4

Upravil jurajbel, 18.10.2010 20:09:15

lopo, 25.10.2010 23:21
no bol som tam pozret s chalanmi a poviem vam bola to tam riadna podivana... stale bolo na co pozerat.rezba ako blazen...skoro ako na svete...cepelak ako isiel zo 14.miesta a 4 kola pred cielom bol 2 a zacal tlacit na Michka - to bola vazna vec.(drganica jasna) . vdruhej tiez dosiel krasne na to ze bol bez okuliarov a neco mal s moto klobuk dole..trat pekna, suboje este krajsie,skoda len naseho tomasa, moc stastia nemal, ale chvilu aj viedol.a cuduj sa svete stretol som tam slovakov ako maku.. uroven u nasich bratov susedov je uplne niekde inde ako tu co je skoda.. vrelo odporucam kazdemu taketo zavody motokrosove

jurajbel, 30.05.2012 20:00
27.5.2012 sa na tejto trati odohrali súboje o body v seriáli BUKSA/ADOS MMČR 2012 -triedy MX2, Veterán a Veterán nad 50r -pridané výsledky http://www.countrycross.sk/results/898.zip
Z našich jazdcov si najlepšie viedol Tomáš Šimko skončil 2x4. a priebežne je na 3.mieste za Špičákom a Sukupom, Martin K. bol 8. a je "vďaka" vynechaným pretekom až na 18.mieste, za ním od 30.miesta je Juraj Popovicz, Jakub Hruška, Mário Bolibruch.
Protichodné debaty o kvalite a úrovni preteku a príprave trate sa vedú na stránkach http://www.gtmotocross.cz/aktuality.php?id=3641&cz=0&world=0
a

jurajbel, 30.05.2012 20:10
Zabudol som pridať: Záznam z tohoto závodu môžeme vidieť v stredu 30.5. o 20:30hod na ČT4.

jurajbel, 04.06.2012 10:39

enslow, 04.06.2012 11:56
ja som tam bol na tom preteku..a naozaj prach nebol hodny takych pretekov...inak palec hore ako isiel Erik Hugyec...ocividne mu prach nevadil..

mx38, 04.06.2012 14:09